Twitter’da Tüm Tweetleri Silmek

tweetleri silmek

Twitter’da attığınız tüm tweetleri silmenin kolay yöntemleri var. Tek tek silmekle uğraşmak yerine, aracı web siteleri ile tweetlerinizi silebilirsiniz. Birçok tweet silme uygulaması veya sitesi olmasına rağmen ben en kullanışlıları aşağıda paylaşacağım. Özellikle en çok favori alanlarınızı, en çok retweet alan tweetlerinizi görmenizi sağlayan sistemler var.  Bu şekilde popüler tweetlerinizi silmeyebilirsiniz.

TweetDelete

Son 3200 tweeti ücretsiz silmenizi sağlayan bir uygulama. Ayrıca zamanlama ve tarih aralığı seçebiliyorsunuz. Toplu tweet silme yöntemi olarak en kullanışlı ve en iyi web sitesi diyebiliriz. Bu web sitesinde tweet silerken limit olmadan toplu halde tüm tweetleri tek adımda silmenize olanak sağlıyor.

Her şeyi ile yaptığınız tüm twitter gönderilerini silmek isteyenler için kesin çözüm olabilmektedir. Bu uygulama sayesinde haftalık, aylık, yıllık aralıklarla seçiminizi yapıp otomatik olarak tweetlerinizin silinmesini sağlayabilirsiniz.

Twitter Archive Eraser

Ücretli bir uygulama olmasına rağmen muhteşem derecede hızlı ve istemediğiniz kadar özellik var. Yaklaşık 15.000 tweetinizi spame girmeden 3 dakika içerisinde silmenizi sağlıyor. Uygulama henüz beta olarak kullanılmakta olup oldukça aktif kullanılan Twitter uygulamasıdır. Bu uygulama ile tek seferde maksimum 350 tweet silebilirsiniz. Bu şekilde sizlere seçimli ve limitli silme olanağı sunan uygulamayı kullanabilirsiniz. Yine silme işlemine başlamak için twitter hesabınızla uygulamaya giriş yapıp silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TweetEraser

Attığınız tweetleri silmek için geliştirilmiş en popüler tweet silme uygulamalarından birisidir. Tüm tweetleri tek tek silmek yerine uygulama sayesinde kolaylıkla tweetlerinizi temizleyebilirsiniz. Bu uygulama ile tweetlerinizi tamamen silebilir, attığınız veya temizleme ihtiyacı duyduğunuz twitter hesabınızı temizleyebilirsiniz. TweetEraser uygulamasına Twitter hesabınızla giriş yaparak silme işlemini başlatabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken kural, silinen tweetleriniz geri gelmemek koşulu ile tamamen silinecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir