Netflix Mobil Abonelik Sistemi

netflix mobil abone

Netflix’te şu anda sadece Temel, Standart ve Özel olarak üç farklı çeşitte abonelik sistemi sunuyor.

  • Temel plan, Netflix’te standart çözünürlükteki (SD) dizileri ve filmleri aynı anda tek bir cihazdan izlemenize olanak tanır. Bu plan ayrıca, bir telefona ya da tablete içerik indirebilmenizi sağlar.
  • Standart plan, Netflix’te yüksek çözünürlükteki (HD) dizileri ve filmleri (mevcutsa) eş zamanlı olarak iki cihazdan izlemenize olanak tanır. Bu plan ayrıca, iki telefona ya da tablete içerik indirebilmenizi sağlar.
  • Özel plan Netflix’te yüksek (HD) ve ultra yüksek çözünürlükteki (Ultra HD) dizileri ve filmleri (mevcutsa) eş zamanlı olarak dört cihazdan izlemenize olanak tanır. Bu plan ayrıca, dört telefona ya da tablete içerik indirebilmenizi sağlar.

Netflix Mobil Abonelik Nedir?

Uzun süredir Netflix’in test ettiği mobil abonelik paketi Hindistan ve Malezya’da test edilmeye başlandı. Bu yeni abonelik paketi sayesinde sadece tablet ve cep telefonundan üye olunabiliniyor. Bu şekilde daha uygun fiyata abone olma imkanı sunuluyor. En düşük paket olan Temel Abonelik Paketi’nin yarı fiyatına Hindistan’da satışa sunulmuş durumda. Bu üyelik ile akıllı tv’den veya android tv, apple tv gibi cihazlardan giriş yapamıyorsunuz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Please mark all required fields.