Assos / Behramkale – Kadırga Koyu Tatili

assos

Yorumlar

Önce yollardan bahsetmek gerek. Devlet, belediye hiç mi ilgilenmez? İlla birilerinin ölmesi mi gerekiyor? Daracık yollar, uçurum kenarından aşağı iniyorsunuz. Siftah otoparkta 20 Lira… Gelmeden önce yorumları kontrol etmeyi düşünmediğimizden, otoparkın orada Google Haritalar’dan nereye gidebiliriz diye birkaç yorum kontrol ettik.

Fiyatlar

Rıhtım Cafe 1.5 Puan, Uzun Ev Balık Restoran 3.6 puan, Assos Hotel 3.7 puan, Assos Kervansaray Restoran 3.3 puan, İskele Balık 3.9 puan… Hepsi çok kötü puan ver yorumlara sahip olduklarından oraya kadar gitmişken geri dönmeyelim diye göz kararı birine oturduk. Kalamar 50 TL, Karides 50 TL, Mezeler 15 TL, 2 kişilik salata 30 TL, Balık 130 TL, Coca-cola 10 TL… Bunlara ek olarak, personel bulmak tahminimce çok zor. Bu kadar niteliksiz olmasının başka açıklaması olamaz.

Kıssadan hisse, bu sistem tüm Türkiye’de uygulanıyor. Tatile geleni nasıl kazıklarız diye tüm işletmeler bir olmuşlar. Kimse gerçekten işini kaliteli yapmıyor ama iş para istemeye gelince, en fazlasını istiyor. Çünkü 10 tane alternatif var. Mecbur birisine gireceksin.  Bunu bilerek fiyatları çok yüksek tutuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir